Poolas valmistatud randaalid Strumyk. cat2 kinnitus.

Strumyk ALFA V2

MudelALFA V2 / 14ALFA V2 / 16АLFA V2 / 18ALFA V2 / 20ALFA V2 / 22АLFA V2 / 24ALFA V2 / 27
Töölaius m1.41.61,822.22,42,7
Töösügavus mm80 – 15080 – 15080 – 15080 – 15080 – 15080 – 15080 – 150
ketaste sektsioonide arv2222222
Ketaste läbimõõt mm510510510510510510510
Esireas ketaste arv6789101112
Tagumises reas kettaid6789101112
Soovituslik traktori võimsus hj.25303440556575
Kaal kg.375410440475505530
Hind.1280132013801480163016801780

Hinnad sisaldavad käibemaksu.