Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu, vajadusel saadame kaubad üle Eesti (kuller toob kauba koju).

Mannol 2701 Multi UTTO WB101 20L API GL-4 Universaalne ja multi funktsionaalne mineraalne aastaringne õli traktoritele ja farmi seadmetele. Sobilik ka manuaal käigukastidele (nii sünkroniseerimata ja sünkroniseeritud), tagasildadele kus kasutatakse tagasilla õli hüdraulika süsteemides. Sobilik kõikides seadmetes kus on nõutav UTTO (Universal Tractor Transmissioon Oil). Sobilik ka märgpiduri süsteemides ja PTO süsteemides.

Kasutusel enamik Jaapani väiketraktorite manuaal käigukastides kus ei ole punane õli. Hind 20L 85.-Eur KMga. Laos.

AZTEC Oils UTTO, API GL-4, Sobilik kõikides seadmetes kus on nõutav UTTO (Universal Tractor Transmissioon Oil). Värvuselt punane õli. Soovitame Yanmari käigukasti kus on punane õli. Aztec Oil koduleht. 20L Hind 88.-Eur kmga. laos.

Mannol 2502 Multifarm STOU 10W40 20L API CG-4/CF-4/CF/CE/CD/SF, API GL-4, Sobilik nii traktori käigukastidesse kui ka diiselmootorisse. Hind 20L 88.-Eur Kmga. Laos.

Mannol 2201 HVLP Hydro HV ISO 32 Aastaringne mineraalne hüdraulika õli kõrgetele ja väga kõrgetele temperatuuri taluvustele(muutustele), kõrgetele survetele kasutamiseks kõikides hüdraulika süsteemides. Sobilik kasutamiseks ka kõrgete nõudmistega tööstuslikes seadmetes. toote tutvustus. Hind 20L 75.- Eur KM-ga, Laos.